Guma na skákanie Red freestyle
13,50 €

Gumu Red Freestyle

Svet bez pravidiel, tak to je guma na skákanie freestyle a street jump. Jumpuj s kamošmii a vychytaj triky, ktoré potom predvedieš v battle. Guma na skákanie freestyle je vyrobená z dvoch kusov pružnaj gumy. Na oboch koncíoch je guma spojená pevným švom do tvaru oka. Na gume je umiestnený ozdobný štítok Gumu zo syntetickaj koženky.

PRAVIDLA GUMU FREESTYLE

POČET JUMPEROV
Vždy musia byť minimálne traja, dvaja stoja oproti sebe, majú rozkročené nohy a na každaj nohe majú navlečenú skákaciu gumu.

PRAVIDLÁ
Skákať cez gumu môžu všetci vrátane jumperov, ktorí majú navlečenú gumu na skákanie na nohách. Jumperi sami vymýšľajú rôzne skokové kombinácie. Dôležité je byť originálny a dobre sa pri skákaní baviť. Akonáhle má tím jumperov svoje triky natrénované, môže k battlu vyzvať iný tím.

Battle je súboj dvou tímov, v kterom ide o „prebojovanie“ súpera v rámci skákacích trikov lepším výkonom, originalitou a rýchlosťou. Predviesť niečo, čo druhí nedokážu. Vítazný tím určí porota, ktorú si zvolia tímy pred začiatkom battlu.

Rozměry (1ks):

Šířka gumy 1 cm
Délka gumy 2,5 m (oko 35 cm + guma na skákání 1,8 m + oko 35 cm)

Balenie:

Skákacia guma freestyle je zabalená po dvochu kusoch v papierovaj krabičke. Krabička se skladá z dvoch častí  - vrchného dielu a dna. Na vrhcnom diele je kruhová nálepka vo farbe gumy. Dno krabičky zdobí štýlová pečiatka. Ďalej nájdeš v krabičke pravidlá skákania Gumu freestyle.

Zloženie:

Skákacia guma: 73% polyester, 27% latex
Koženkový štítok: polyester + PVC

Výrobca: 

Gumu sisters s.r.o., Brno, Česká republika

Product variations: 
Dostupnosť: 
na sklade
Kategória: