Prak - Veterán
14,00 €

Milí kamaráti,

prezeráte si prak s láskou ručne vyrobený. Je výnimočný. Bol starostlivo zozbieraný zo spadnutých konárov na prechádzkach v lesoch Malých Karpát a čaká kým si nájde cestu k Vám. Stielka je vyrobená z pravej kože z druhej ruky.

Naše praky sú určené deťom - preto je guma jemnejšia a pružnejšia a je nutná jej častejšia výmena. Naše praky zároveň nesú milé posolstvo - spraviť svet krajším. A to v podobe partizánskeho záhradničenia ( guerilla gardening). Aby ste mohli praktizovať partizánske vysievanie kvetov na opustené miesta či už v meste, prírode či na babkinej záhrade - môžete použiť kvetinové bomby. Hádžeme ich prakom alebo ručne. S prakom doletia ďalej a je to každopádne veľká sranda spojená s dobrým pocitom, že robíme svet okolo seba krajším.

Dôležitá rada:

Skôr než sa vyberiete hádzať tieto "superbomby" - uistite sa, že má následujúci deň pršať. Vtedy je vysoká pravdepodobnosť, že vyklíčia skôr !

Prak posilňuje viaceré zručnosti ako je sústredenie, sila, trpezlivosť, cieľavedomosť či motorika. Prak nie je žiadna hračka a preto buďťe pri streľbe veľmi opatrní!!Prak sa dá využiť aj na rekreačnú streľbu do terčov či do plechoviek. Aby ste boli v streľbe s prakom dobrí, treba veľa trénovať. Lov s prakom sa považuje za prečin pytliactva, za ktoré hrozí väzenie!!. V žiadnom prípade prakom neskúšajte loviť, dá sa použiť len v prípade kedy ide naozaj o prežitie!!!

Rozmery: cca 22cm x 12,5cm

 

UPOZORNENIE:

Toto nie je hračka! Je nutné používať ho iba pod dohľadom dopelej osoby! Pri streľbe dávajte pozor kam strieľate. Strieľajte len na opustených miestach, aby ste niekoho nezranili alebo nepoškodili cudzí majetok!!!

Product variations: 
Dostupnosť: 
na sklade